Pasirinkite veiklos sritį ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai


Orientavimasis erdvėje ir žemėlapyje
Geografinės informacijos skaitymas
Regionų pažinimo raiška
Aplinkos pažinimas ir tyrimai
Visos temos Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Pasaulio prekyba

Pasaulio prekyba (nr.: 56)

Išsiaiškinsite, kas yra tarptautinė prekyba, susipažinsite su trumpa prekybos tarp šalių istorija, analizuosite eksporto ir importo struktūrą. Nagrinėsite transporto reikšmę tarptautinėje prekyboje, įvairių transporto rūšių privalumus ir trūkumus. Aiškinsitės problemas, kylančias dėl nesąžiningos prekybos pasaulyje, ir sužinosite, kokių tikslų siekia Sąžiningos prekybos judėjimas. Išsiaiškinsite pagrindines prekybos apribojimo formas.

Temos mokymosi objektai

Susipažinsite su prekybos tarp šalių istorija, išsiaiškinsite svarbiausias prielaidas, skatinančias šalis prekiauti. Aiškinsitės eksporto ir importo sąvokas, transporto reikšmę tarptautinėje prekyboje. Sužinosite apie Sąžiningos prekybos judėjimą.
Peržiūrėta: 955
Kurdami eksporto ir importo žemėlapį analizuosite dviejų pasirinktų valstybių prekybinius ryšius: pagrindinius eksportuojamus ir importuojamus išteklius bei gaminius, aiškinsitės tokią prekybą lėmusias priežastis.
Peržiūrėta: 848
Sukursite komiksą apie bananų kelionę nuo plantacijos iki mūsų stalo Lietuvoje. Išanalizuosite, kurios valstybės yra didžiausios bananų augintojos, o kurios – eksportuotojos. Nagrinėsite problemas, susijusias su sunkiu ir mažai apmokamu darbininkų darbu bananų plantacijose ir sandėliuose, išsiaiškinsite, kaip...
Peržiūrėta: 909
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kuriose šalyse gaminama plačiai žinomų prekybos ženklų produkcija, iš kurių valstybių į Lietuvą atvežamos prekės. Atlikę apklausą sužinosite, kur pagamintus produktus – Lietuvoje ar užsienyje – renkasi jūsų bendraamžiai ir suaugusieji, kokios priežastys turi įtakos...
Peržiūrėta: 1025

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 1243