Pasirinkite veiklos sritį ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai


Orientavimasis erdvėje ir žemėlapyje
Geografinės informacijos skaitymas
Regionų pažinimo raiška
Aplinkos pažinimas ir tyrimai
Visos temos Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Kas lemia klimatą ir orus

Kas lemia klimatą ir orus (nr.: 39)

Nagrinėdami Žemės judėjimą aplink Saulę aiškinsitės priežastis, kodėl Žemės paviršiuje šiluma ir šviesa pasiskirsto nevienodai. Sužinosite, kokią įtaką Žemės ašies pasvirimo kampas daro oro temperatūros ir atmosferos slėgio juostų pasiskirstymui Žemėje. Nagrinėdami klimato žemėlapius aiškinsitės geografinės platumos, nuotolio nuo jūros, vandenynų srovių, Žemės paviršiaus, vyraujančių vėjų ir žmogaus ūkinės veiklos įtaką klimatui.

Temos mokymosi objektai

Stebėdami demonstraciją sužinosite, koks yra svarbiausias klimato susidarymą Žemėje lemiantis veiksnys, išsiaiškinsite, kokie kiti geografiniai veiksniai formuoja klimatą.
Peržiūrėta: 1913
Sukursite iliustruotą diskusinį straipsnelį apie tai, kaip žmonių veikla sukelia visuotinį klimato atšilimą, pasiūlysite būdų, kaip galima būtų sumažinti šio reiškinio plitimą.
Peržiūrėta: 1242
Atlikę užduotis apibendrinsite ir pagilinsite žinias apie tai, kokie veiksniai formuoja klimatą ir kodėl šiluma Žemėje pasiskirsto nevienodai. Išmoksite apibūdinti vietovės, kurioje gyvenate, klimatą ir veiksnius, darančius jam daugiausia įtakos.
Peržiūrėta: 1070