Pasirinkite veiklos sritį ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai


Orientavimasis erdvėje ir žemėlapyje
Geografinės informacijos skaitymas
Regionų pažinimo raiška
Aplinkos pažinimas ir tyrimai
Visos temos Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Europos Sąjunga

Europos Sąjunga (nr.: 60)

Išsiaiškinsite, kaip susikūrė ir plėtėsi Europos Sąjunga (ES), kokie jos simboliai, kokia valiuta, kokios svarbiausios institucijos. Nagrinėsite ES regionus, Lietuvos narystės ES ypatumus, mokysitės nurodyti ir vertinti ES kylančias socialines ir ekonomines problemas, pateiksite jų sprendimo būdų.

Temos mokymosi objektai

Nagrinėdami demonstraciją susipažinsite su Europos Sąjungos kūrimosi istorija ir tolesne plėtra, svarbiausiomis institucijomis, simboliais, valiuta. Išsiaiškinsite, kurios Europos valstybės nėra Europos Sąjungos narės ir kurios siekia narystės.
Peržiūrėta: 1648
Europos politiniame žemėlapyje pažymėsite valstybes, kurios yra Europos Sąjungos narės, siekia narystės Europos Sąjungoje ir nepriklauso Europos Sąjungai. Pažymėsite valstybių sostines, euro zonos valstybes ir miestus, kuriuose įsikūrusios svarbiausios Europos Sąjungos institucijos.
Peržiūrėta: 1680
Sukursite informacinį pranešimą mokyklos renginiui apie narystės Europos Sąjungoje naudą ir pokyčius Lietuvoje nuo įstojimo į Europos Sąjungą.
Peržiūrėta: 935
Atlikdami užduotis įtvirtinsite žinias apie Europos Sąjungą (ES). Kontūriniame žemėlapyje žymėsite valstybes ir jų sostines, nagrinėsite, kurios ES valstybės yra didžiausios, sudarysite kelionės po ES maršrutą, nagrinėsite ES nedarbo lygį, papasakosite, kaip įsivaizduojate savo ateitį Europos Sąjungoje.
Peržiūrėta: 1054

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 2766