Pasirinkite veiklos sritį ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai


Orientavimasis erdvėje ir žemėlapyje
Geografinės informacijos skaitymas
Regionų pažinimo raiška
Aplinkos pažinimas ir tyrimai
Visos temos Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Australija ir Okeanija

Australija ir Okeanija (nr.: 57)

Nagrinėsite Australijos žemyną ir Okeanijos salyną. Apibūdinsite geografinę žemyno padėtį ir salynų susidarymą, atradimo istoriją, susipažinsite su išskirtine gamtos išteklių įvairove ir visuomenės gyvenimo būdo ypatumais, nusakysite svarbiausias regiono problemas ir ūkio plėtros tendencijas. Sukursite komiksą apie čiabuvius ir sudarysite Australijos ir Okeanijos gamtinių objektų žemėlapį.

Temos mokymosi objektai

Nagrinėdami demonstraciją sužinosite, kaip atsirado Okeanijai priskiriamos salos, kuo ypatingas kiekvienas salynas, kokia jų geografinė aplinka, gamta, gyventojų ekonominė padėtis.
Peržiūrėta: 1871
Nagrinėdami demonstraciją susipažinsite su Australijos žemyno unikalumu. Sužinosite, kiek Australija nutolusi nuo Lietuvos, panagrinėsite Australijos atradėjų kelionių maršrutus, susipažinsite su Australijos žemyno apgyvendinimo istorija, klimato ypatumais, išskirtine augalija ir gyvūnija.
Peržiūrėta: 2046
Kurdami Australijos ir Okeanijos gamtinių objektų žemėlapį pažymėsite gamtinius objektus, naudodamiesi pasaulio gamtiniu žemėlapiu išskirsite Okeanijos dalis, nagrinėsite Australijos gamtos išteklių pasiskirstymą, sutartiniais ženklais pažymėsite pagrindines augalininkystės ir gyvulininkystės šakas bei A.
Peržiūrėta: 1981
Kurdami straipsnelį apie Australijos, Naujosios Zelandijos ir Naujosios Gvinėjos čiabuvius išsiaiškinsite jų gyvenimo būdo ir kultūros panašumus bei skirtumus, apibūdinsite gamtos reiškinius, kurie padaro žalos šio regiono gyventojams.
Peržiūrėta: 1410
Atlikdami užduotis įtvirtinsite žinias apie Australijos žemyną ir Okeanijai priskiriamus salynus. Nustatysite Australijos kyšulių geografines koordinates, nagrinėsite kritulių pasiskirstymo ypatumus šiame žemyne, paaiškinsite, kaip susidaro koralinės salos.
Peržiūrėta: 2072

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 2758